TABATA - Spaľuj kalórie rýchlejšie

Máš málo času a chcela by si na sebe vidieť výsledky čo najrýchlejšie? Čítaj ďalej, mám pre teba riešenie. TABATA tréningy na doma, s ktorými spáliš kalórie rýchlejšie. Ako? Vypracovala som účinný plán efektívnych cvikov v stoji. Za cca 20 minút cvičenia precvičíš celé telo a naštartuješ spaľovanie prirodzenou formou.

UNIKÁTNE CVIKY NA CELÉ TELO, ktoré prinášajú výsledky za krátky čas.
ONLINE PROGRAM, s ktorým dosiahneš premenu cvičením doma.

🔥 Spaľuj kalórie a vyformuj si krásnu postavu.
👙 Schudni a zároveň spevni celé telo.
👍 Ideálne, ak nemôžeš robiť niektoré cviky na zemi alebo príliš komplikované pohyby. (Skvelý napríklad pre ženy, ktoré sa nemôžu zohýbať alebo majú diastázu... prípadne majú bolesti chrbta či kolien)
✔️Tréningy na pár minút, ktoré si zamiluješ. Stále iné, takže sa nebudeš nudiť. A hlavne, vďaka ním uvidíš na sebe premenu.

Program obsahuje

Toto všetko získaš, keď sa pridáš do programu

JE PRE TEBA TENTO PROGRAM VHODNÝ?

❤️ ÁNO, ak nemáš čas cvičiť hodinu, na to aby si videla na sebe výsledok. Program TABATA ti pomôže spáliť kalórie rýchlejšie. A na to ti stačí 20 minútový vysoko efektívny tréning. Takže šetríš čas.

❤️ ÁNO, ak nemôžeš z nejakého dôvodu robiť cviky na zemi alebo komplikované pohyby. Zvyčajne ženy, ktoré majú diastázu alebo ich bolí chrbát či kolená... nemôžu robiť klasické cviky... a práve preto je program TABATA cviky v stoji, vhodná alternatíva. Pretože všetky cviky sú robené po stojačky vo vysokej intenzite.

❤️ ÁNO, ak si rozhodnutá na sebe zamakať a vidieť po pár týždňoch skutočné výsledky. Program TABATA je vytvorený s jasným cieľom. Aby si na konci programu pozrela do zrkadla alebo porovnala staré fotky a povedala si "VAAAAAAAAAAAU vyzerám výborne". A ja viem, že to tak bude. Príkladom sú ženy, ktoré už so mnou cvičia. Pozri si ich premeny nižšie.

Prečítaj si, čo hovoria ďalšie ženy, ktoré so mnou cvičia:

Lenka tiež cvičí moje online programy a podarilo sa jej zhodiť kilá, ktoré nabrala počas tehotenstva.

Začni hneď teraz a uvidíš, aký super výsledok dosiahneš za pár týždňov. Ideme do toho spolu? Pridaj sa ku mne a vyše 300 000 ženám, ktoré so mnou cvičia. Budem sa na teba tešiť v programe pri spoločných tréningoch.

PRIDAJ SA AJ TY A PRIHLÁS SA UŽ TERAZ.

Chcem si objednať program TABATA Zvoľ si spôsob platby:
Platba kartou cez Stripe
Objednať a zaplatiť kartou
alebo vyplň údaje nižšie a zaplať prevodom
(cez internet banking)