SOM FIT so Zuzanou

Najúčinnejší program na cvičenie doma. Stačí ti 20 minút a uvidíš na sebe premenu už za pár týždňov. Vytvorila som videá s cvikmi, ktoré cvičím doma aj ja a udržiavajú ma po 2 deťoch v kondícii. Práve teraz ich odhaľujem v tomto online programe. Dosiahni podobne krásne (alebo aj lepšie) výsledky ako ja.

UNIKÁTNE CVIKY NA CELÉ TELO, ktoré prinášajú výsledky za krátky čas.
ONLINE PROGRAM, s ktorým dosiahneš premenu cvičením doma.
Vhodné pre teba, ak začínaš cvičiť alebo by si chcela zmenu a nové typy tréningov, ktoré budú skutočne účinné.

🔥 Spaľuj kalórie a vyformuj si krásnu postavu.

👙 Schudni a zároveň spevni celé telo.

👍 Ideálne, ak nemôžeš robiť niektoré cviky na zemi alebo príliš komplikované pohyby. (Vhodné napríklad pre ženy, ktoré sa nemôžu zohýbať alebo majú diastázu... prípadne majú bolesti chrbta či kolien.)

✔️Tréningy na pár minút, ktoré si zamiluješ. Stále iné, takže sa nebudeš nudiť. A hlavne, vďaka ním uvidíš na sebe premenu a konečne si oblečieš oblečenie, ktoré ti doteraz stálo vzadu v skrini.

Program obsahuje

Toto všetko získaš, keď sa pridáš do programu

JE PRE TEBA TENTO PROGRAM VHODNÝ?

❤️ ÁNO, ak nemáš čas cvičiť hodinu, na to aby si videla na sebe výsledok. Program SOM FIT so Zuzanou ti pomôže spáliť kalórie rýchlejšie. A na to ti stačí 20 minútový vysoko efektívny tréning. Takže šetríš čas.

❤️ ÁNO, ak nemôžeš z nejakého dôvodu robiť cviky na zemi alebo komplikované pohyby. Zvyčajne ženy, ktoré majú diastázu alebo ich bolí chrbát či kolená... nemôžu robiť klasické cviky... a práve preto je program SOM FIT so Zuzanou cviky v stoji, vhodná alternatíva. Pretože všetky cviky sú robené po stojačky.

❤️ ÁNO, ak si rozhodnutá na sebe zamakať a vidieť po pár týždňoch skutočné výsledky. Program je vytvorený s jasným cieľom. Aby si na konci programu pozrela do zrkadla alebo porovnala staré fotky a povedala si "VAAAAAAAAAAAU vyzerám výborne". A ja viem, že to tak bude. Príkladom sú ženy, ktoré už so mnou cvičia. Pozri si ich premeny nižšie.

Prečítaj si, čo hovoria ďalšie ženy, ktoré so mnou cvičia:

Miška zhodila 34 kíl a je živým príkladom, že to ide.
"Tvoje cvicenia su moja zavislost a najlepsi sposob ako zacat den a nastartovat telo aj hlavu. Z mamy zienky domacej je sexy mamacita ja mam tolko super energie nalady v sebe ze to je neskutocneee nieco ako ma to vsetko tesi. A naaaplna nielen fyzicky ale aj dusevne a zato som ti velmi vdacnaaa Samozrejme vysledky su len vdaka tvojim treningom.. nakolko stravu este nemozem upravit kvoli kojeniu", píše Miška.

Ivanka dala dole 10 kíl za 4 mesiace a vyzerá úžasne.
"Ahoj Zuzka chcem sa poďakovať za to, že toto robíš a aj my matky na rodičovskej "dovolenke" môžeme niečo pre seba robiť a nemusíme hľadať stráženie k deťom a cestovat do fitka. Odcvičím si keď mám čas a deti spia. Začala som s tebou cvičiť v septembri s váhou 82kg. Momentálne mam 72 kg a chcem ísť ďalej."

Začni hneď teraz a uvidíš, aký super výsledok dosiahneš za pár týždňov. Ideme do toho spolu? Pridaj sa ku mne a vyše 300 000 ženám, ktoré so mnou cvičia. Budem sa na teba tešiť v programe pri spoločných tréningoch.

PRIDAJ SA AJ TY A PRIHLÁS SA UŽ TERAZ.

Chcem si objednať program SOM FIT SO ZUZANOU Zvoľ si spôsob platby:
Platba kartou cez Stripe
Objednať a zaplatiť kartou
alebo vyplň údaje nižšie a zaplať prevodom
(cez internet banking)