Ročné členstvo

Ak už so mnou cvičíš a vieš, že chceš pokračovať aj naďalej... tak si zvoľ NAJ možnosť a získaj prístup ku všetkým mojim online programom a to na celý rok. V tomto členstve máš najlepšiu cenu a prednostný prístup do všetkých nových programov, ktoré budem v danom roku uvádzať. A toto celé so zľavou 86% oproti tomu, ak by si si dané programy objednala samostatne. Ročné členstvo sa jednoducho oplatí najviac :)

Berieš? Budem sa na teba tešiť.

ČLENSTVO OBSAHUJE:

Toto všetko získaš, keď sa pridáš do Ročného členstva

Prečítaj si, čo hovoria ďalšie ženy, ktoré so mnou cvičia:

Miška
"Patrím medzi tie šťastné, čo majú zakúpené ročné členstvo. Začala som HIIT programom a už za 6 týždňov sa mi zlepšila kondícia, spevnilo telo (najviac to vidím na zadku a nohách) a cítim sa omnoho lepšie. Ďakujem!"

Danielka pripája aj jej foto premeny
"Ahoj Zuzka, pozri na ten rozdiel. 2018 - mesiac do pôrodu. 2019 - cvičila som s tebou už pol roka. 2020 - už je to 1,5 roka, čo s tebou cvičím a stále neprestávam :) A stále ma to baví."

Majka
"Za 2 mesiace mi váha ukazuje o 8 kg menej. A už po mesiaci mi známi aj rodina začali vravieť ako dobre vyzerám a chváliť ma. Už to vidím aj ja a hlavne na oblečení a na mojej výdrži. Zlepšil sa mi dokonca aj menštruačný cyklus."

Janka
"Cvičím s tebou už druhý rok a určite idem ďalej a opäť si zakúpim ďalší rok! ĎAKUJEM za to, že som ťa objavila."

Kajka
"Presne toto som potrebovala. Mám pocit, že cvičíš so mnou a ešte ma aj motivuješ. Cvičenie doma ma predtým nejako nebralo, ale tvoje videá sú také skutočné, že mám pocit akokeby sme boli spolu v obývačke :) ĎAKUJEM, že si :)"

Jitka
"Cvičení s tebou je fakt super, nejen že to nezabere tolik času a je to fakt makačka, ale vejdu se i v malem prostoru v bytě :) Pracuji na směny, takže roční členství je to pravé pro mě ."

Ak sa ti páčia moje videotréningy a/alebo si už mala nejaký môj online program... tak poď do toho a cvičme spolu celý rok. Pridaj sa ku mne a vyše 300 000 ženám, ktoré so mnou cvičia. Budem sa na teba tešiť.

PRIDAJ SA AJ TY A PRIHLÁS SA UŽ TERAZ.

Chcem si objednať program Ročné členstvo Zvoľ si spôsob platby:
Platba kartou cez Stripe
Objednať a zaplatiť kartou
alebo vyplň údaje nižšie a zaplať prevodom
(cez internet banking)