Program pre začiatočníčky

Rozmýšľaš začať s niečím úplne že ľahkým, čo zvládneš... aj keď si nikdy predtým necvičila? Tak toto je niečo pre teba. Pôjdeme spolu pomaly postupne a už za 1 mesiac uvidíš v zrkadle zmenu a hlavne sa ti zlepší kondička a celkovo si cvičenie zamiluješ. Poď to skúsiť.

Program obsahuje

Toto všetko získaš, keď sa pridáš do Programu pre začiatočníčky

Prečítaj si, čo hovoria ďalšie ženy, ktoré so mnou cvičia:

Majka píše:
"Snažím sa cvičiť každý druhý deň popri malej. Zistila som, že sa to dá aj s dieťatkom. Ak som niekedy vravela, že nie, tak som sa len vyhovárala :) Dnes som mala Tvoje najnovšie 20 min kardio bez skákania a mám po ňom tak dobrú náladu, že by som išla ešte aj všetkých susedov vystískať:)"

Renátka vraví::
"Dlhšie som hľadala videá, ktoré by ma pomaly primeraným tempom priviedli späť k cvičeniu. Som rada, že som našla tieto pre začiatočníčky. Som po takmer dvojročnej pauze, kvôli zdravotným problémom a konečne som našla niečo, čo ma hneď nezbaví chuti ísť ďalej :) Ďakujem Zuzka, že si mi dodala chuť znovu sa naštartovať."

Tento program je výborný, ak chceš začať konečne cvičiť :) Ideme do toho spolu? Pridaj sa ku mne a vyše 300 000 ženám, ktoré so mnou cvičia. Budem sa na teba tešiť.

PRIDAJ SA AJ TY A PRIHLÁS SA UŽ TERAZ.

Chcem si objednať Program pre začiatočníčky Zvoľ si spôsob platby:
Platba kartou cez Stripe
Objednať a zaplatiť kartou
alebo vyplň údaje nižšie a zaplať prevodom
(cez internet banking)